Friser.pl - kosmetyki L'Oreal, Kerastase
Wybrane produkty w supercenach >>SPRAWDŹ

Do darmowej dostawy brakuje Ci 79,00 zł

Masz pytania? +48 505 819 180

Szybka wysyłka

Bezpieczne zakupy

All Soft Mega Curls zestaw do włosów kręconych i ekstremalnie suchych | szampon, odżywka, spray One United
0
-32%
Redken All Soft Mega Curls zestaw do włosów kręconych i ekstremalnie suchych | szampon, odżywka, spray one united
  • promocja

Redken All Soft Mega Curls zestaw do włosów kręconych i ekstremalnie suchych | szampon, odżywka, spray One United

0
-32% taniej
Cena: 305,00 zł 446,00 zł 305.00 w tym VAT
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 305,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość - + szt.
dodaj do przechowalni
duża ilość
Dostawa:
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
sprawdź formy dostawy

Opis

Redken All Soft Mega Curls szampon do włosów kręconych

Redken

All Soft Mega Curls zestaw odżywczo-nawilżający do włosów

Zapewnij włosom odpowiednie nawilżenie i podkreśl skręt loków!

Szampon All Soft Mega Curls zawiera kompleks odżywczy i puder aloe vera, znany z właściwości nawilżających, wzmacniających oraz zatrzymujących wilgoć i zapewniający gładkość włosów przez cały dzień. Szampon delikatnie myje, jednocześnie zapewniając intensywne odżywienie i miękkość mocno wysuszonym lokom, sprężynkom i falom. Odżywka All Soft Mega Curls ułatwia rozczesywanie i nawilża mocno wysuszone loki. Ten odżywczy kosmetyk nawilża, wzmacnia i poprawia podatność włosów na układanie. Dzięki temu włosy stają się sprężyste, a loki i skręty zdefiniowane. Lekki, pielęgnacyjny spray do włosów Redken One United dający natychmiastowe rezultaty bez obciążania włosów. Idealny do każdego rodzaju i tekstury włosów. Natychmiast przygotowuje włosy do stylizacji, chroni je i udoskonala.

W zestawie:
Szampon All Soft Mega Curls 300 ml
Odżywka All Soft Mega Curls 300 ml
Spray One United 150 ml

Gama All Soft Mega Curls

All Soft Mega Curls to odżywcza gama pielęgnacyjna, stworzona specjalnie dla włosów kręconych lub z tendencją do skręcenia się. Kompletna pielęgnacja to nawilżający szampon, odżywka i kuracja bez spłukiwania, które zaspokajają specyficzne potrzeby włosów kręconych. Fale, loki i sprężynki wymagają idealnego połączenia nawilżenia i protein, aby stworzyć zdefiniowaną i trwałą teksturę. Gama oczyszcza, nawilża, podkreśla i wydobywa teksturę bardzo suchych loków i fal.

Korzyści:

- Zdefiniowane, nawilżone, odżywione i lśniące loki do 72 godzin.*
- Miękkość, połysk i zmniejszenie puszenia się włosów do 72 godzin.*
- Widocznie nawilżone, zdrowsze fale i loki.

* Test konsumencki, przy stosowaniu systemu All Soft Mega Curls, n=75.

Redken Frizz Dismiss przeciw puszeniu się włosów

Efekt i sposób użycia

Nałóż szampon na mokre włosy, wmasuj i dokładnie spłucz. Po umyciu włosów szamponem, nałóż odżywkę na długości włosów, a następnie dokładnie spłucz. Na koniec rozpyl równomiernie spray na wilgotne lub osuszone ręcznikiem włosy. Zmyj po 1–2 minutach, aby lekko odżywić włosy. Produkt można również pozostawić bez spłukiwania, aby włosy dogłębnie odżywić. Stosuj na osuszone ręcznikiem włosy, aby ułatwić rozczesywanie. Przy stosowaniu kilku produktów jednocześnie zawsze zaczynaj od lżejszego z nich — zazwyczaj jest to spray One United.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
Inne produkty z tej kategorii
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium