Friser.pl - kosmetyki L'Oreal, Kerastase
DARMOWA DOSTAWA od 90 zł | SPRAWDŹ>>

Do darmowej dostawy brakuje Ci 349,00 zł

Masz pytania? +48 505 819 180

Szybka wysyłka

Bezpieczne zakupy

Gładkie włosy z Alfaparf Semi di Lino Smooth

Dodano: w kategorii: - autor:
Ujarzmij swoje włosy z Alfaparf Semi de Lino Smooth!

Ujarzmij swoje włosy! Semi di Lino Smooth od Alfaparf
wygładzi nawet najbardziej puszące się kosmyki!

Alfaparf Semi di Lino Smooth to gama kosmetyków opracowana specjalnie w celu kontrolowania niezdyscyplinowanych i trudnych włosów. Doskonale nawilża i wyrównuje włókna włosów. Jednocześnie przeciwdziała puszeniu się włosów spowodowanemu wilgocią i czynnikami atmosferycznymi, przywracając włosom ich naturalne piękno. Z okazji wprowadzenia do naszego sklepu Friser.pl gamy Semi di Lino Smooth, zadaliśmy kilka pytań specjalistom Alfaparf. Zobaczcie, co odpowiedzieli!

Alfaparf Semi di Lino Smooth kosmetyki do włosów niezdyscyplinowanych

Do jakiego rodzaju włosów przeznaczona jest linia pielęgnacyjna Semi di Lino Smooth?

Linia pielęgnacyjna Semi di Lino Smooth przeznaczona jest do włosów każdego rodzaju, zarówno cienkich, jak i grubych, na których oczekujemy długotrwałego efektu idealnej gładkości.

Czy Semi di Lino Smooth wpływa na strukturę włosa?

Nie. Semi di Lino Smooth nie zawiera składników, które zmieniają strukturę włosa, jednak mimo to zapewnia gładki efekt bez puszenia się włosów, ponieważ w skład jego formuły wchodzą takie substancje czynne jak Climate Proof oraz Frizz Defeat Protein.

Jak długo utrzymuje się efekt gładkich, zdyscyplinowanych włosów otrzymany po zastosowaniu Semi di Lino Smooth?

Efekt zdyscyplinowanych włosów widoczny jest już po pierwszym zastosowaniu i dzięki specjalnej formule utrzymuje się przez 72 godziny.

Która linia produktów najlepiej utrzymuje efekt gładkich włosów i najdłużej pozwala cieszyć się gładkimi włosami bez efektu puszenia się?

Po zabiegu keratynowego prostowania włosów najlepiej zastosować produkty z linii Lisse Design, ponieważ odżywiają włosy kolagenem i keratyną. W innych przypadkach należy użyć produktów Semi Di Lino Smooth.

Alfaparf Semi di Lino Smooth

W jaki sposób połączyć produkty Semi di Lino Smooth z kosmetykami z innych linii rodziny Semi di Lino?

W oparciu o indywidualną diagnozę należy wziąć pod uwagę nie tylko pożądany wygląd – czyli gładkie włosy – ale także stan skóry głowy oraz włókien włosów i zastosować na każdym etapie optymalnie dobrany produkt Semi di Lino. Niezależnie od sytuacji rekomendujemy w fazie nakładania kosmetyku bez spłukiwania (leave-in) nałożenie kremu Semi di Lino Smoothing Cream.

Jak wygładzić i zdyscyplinować włosy, borykając się z problemami skóry głowy? W jaki sposób wybrać optymalny zabieg?

W fazie oczyszczania należy wybrać Semi di Lino Scalp Low Shampoo w wersji odpowiadającej problemom skóry głowy. Następnie polecamy odżywkę lub maskę Semi di Lino Smooth.

Semi di Lino Smooth gładkie i zdyscyplinowane włosy

Jako kolejny krok zalecamy zastosować zabieg rekomendowany w przypadku danego problemu ze skórą głowy. Na koniec warto użyć Semi di Lino Smoothing Cream lub Smoothing Oil.

Czy trzeba używać prostownicy, żeby osiągnąć efekt prostych, zdyscyplinowanych włosów?

Rezultatem zabiegu Semi di Lino Smooth są gładkie, zdyscyplinowane włosy. Przy użyciu prostownicy rekomendujemy, aby najpierw nałożyć produkty Smoothing Cream oraz Smoothing Oil. Ich formuły zostały opracowane, aby chronić włosy przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury urządzeń do stylizacji włosów.

Czy możecie zaproponować zabiegi pielęgnacyjne, przeznaczone dla cienkich i grubych włosów?

Zabieg Caring Smooth dla włosów cienkich to pielęgnacja przeznaczona dla włosów niezdyscyplinowanych, cienkich i średniej grubości. Ułatwia rozczesywanie, dyscyplinuje i chroni włosy przed efektem puszenia się. Włosy stają się miękkie i lekkie.

Caring Smooth:

Alfaparf Semi di Lino Smooth wygładzenie włosów cienkich

Zabieg Deep Smooth dla włosów grubych to pielęgnacja ukierunkowana na włosy niezdyscyplinowane, grube i średniej grubości. Ułatwia rozczesywanie, dyscyplinuje i chroni włosy przed efektem puszenia się. Włosy stają się miękkie i nawilżone.

Deep Smooth:

Alfaparf Semi di Lino Smooth wygładzenie włosów grubych

Czy można zrobić coś więcej, aby włosy przestały się puszyć?

Tak. Dla przeciwdziałania puszeniu się włosów polecamy zastosować się do poniższych wskazówek, dotyczących ich stylizacji i suszenia.

  • Osusz włosy ręcznikiem z mikrofibry, nie pocierając ich. Mikrofibra ogranicza mechaniczne pocieranie włosów i pozostawia na nich większą ilość wody, zapobiegając puszeniu się włosów i plątaniu włosów.
  • Podczas suszenia nie trzymaj suszarki zbyt blisko włosów - optymalna odległość to 8-10 cm. Strumień powietrza powinien być skierowany w dół, zgodnie z kierunkiem łusek.
  • W przypadku grubych włosów, podczas suszenia używaj szczotki z półsztywnym i szeroko rozstawionym włosiem. Taki układ ułatwia przepływ powietrza i przyspiesza suszenie.
  • Aby zwiększyć objętość u nasady w przypadku cienkich włosów, użyj szczotki z miękkim włosiem. Wysusz włosy przy nasadzie, unosząc je do góry i zaczesując je w kierunku przeciwnym do naturalnego kierunku ich opadania. Następnie wysusz włosy na długościach i końcówkach, zaczesując je zgodnie z kierunkiem ich naturalnego opadania.

Semi di Lino Smooth efekt gładkich włosów

 • Aby zwiększyć trwałość fryzury upewnij się, że ostatni strumień powietrza na włosach jest zimny. Pomaga to zapobiegać puchnięciu włosów.
 • Aby uzyskać efekt slim fit, po wcześniejszym nałożeniu kremu Smoothing Cream i/lub olejku Smoothing Oil, na całkowicie wysuszonych włosach użyj prostownicy.
 • Stosując prostownicę do cienkich włosów, zaleca się utrzymywanie jej maksymalnej temperatury na poziomie nie wyższym niż 160-170 ºC i przeciąganie po poszczególnych pasmach tylko 1-2 razy.
 • Stosując prostownicę do grubych włosów, zaleca się utrzymywanie maksymalnej temperatury prostownicy na poziomie nie wyższym niż 200-210 ºC i przeciąganie po poszczególnych pasmach 2-4 razy.
Komentarze do wpisu (0)
Napisz komentarz
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium