




OPI Infinite Shine Your Way 2 lakier do paznokci o wydłużonej trwałości 15ml | First Class Tix krem turkusowy





Opis


Lakier do paznokci
Wszystko to co uwielbiasz w lakierach klasycznych i hybrydowych teraz w jednym, wyjątkowym produkcie! Seria Infinite Shine od OPI gwarantuje najwyższą jakość i nadzwyczajny połysk na paznokciach. Specjalna technologia zawarta w lakierach wydłuża trwałość manicure nawet do 11 dni. ISL140 First Class Tix to trwały lakier w kolorze turkusowego kremu. Lakiery Infinite Shine wyglądają jak lakiery żelowe utwardzane w lampie, ale nie wymagają żadnego specjalistycznego sprzętu.
- Manicure o żelowym wykończeniu i lustrzanym połysku
- Trwałość aż do 11 dni
- Łatwa aplikacja i usuwanie
- Nie wymaga utrwalania w lampie UV/ LED
- Odporny na odpryskiwanie i wycieranie się
Pojemność: 15 ml
Kolor: krem turkusowy
OPI Your Way
Twoja droga z OPI
Kolekcja OPI Your Way Collection to linia kolorowych lakierów do paznokci stworzonych, aby podkreślić indywidualny styl każdej osoby. #OPIYourWay to nie tylko nazwa, ale także motto tej kolekcji, której celem jest umożliwienie każdemu wyrażenia swojej osobowości poprzez wybór z szerokiej gamy odcieni.
Trwałość + jakość
Każdy lakier z serii OPI Your Way charakteryzuje się wysoką jakością i trwałością, co sprawia, że Twoje paznokcie będą wyglądać pięknie przez wiele dni. Formuła lakierów jest łatwa w aplikacji i zapewnia równomierne pokrycie, co ułatwia uzyskanie profesjonalnego efektu nawet dla osób bez doświadczenia w malowaniu paznokci.

Sposób użycia
Wykonaj manicure w 4 prostych krokach!
Krok 1: Przygotuj swoje naturalne paznokcie, aby zapewnić maksymalną przyczepność lakieru. Zacznij od nadania im kształtu i odpowiedniej długości.
Krok 2: Nałóż 1 cienką warstwę Infinite Shine Gel-like Base Coat i zabezpiecz wolny brzeg. Pozostaw paznokcie do wyschnięcia na 1-2 minuty.
Krok 3: Nałóż 2 cienkie warstwy ulubionego odcienia Infinite Shine i zabezpiecz wolny brzeg przy nakładaniu każdej warstwy. Pozostaw każdą warstwę do wyschnięcia na 1-2 minuty.
Krok 4: Nałóż 1 warstwę Infinite Shine Gel-like Top Coat na lakier do paznokci, zabezpiecz wolny brzeg i pozostaw do wyschnięcia.