Friser.pl - kosmetyki L'Oreal, Kerastase
◈ Darmowa dostawa od 50 zł ◈ SUMMER SALE -10% EKSTRA >>SPRAWDŹ

Do darmowej dostawy brakuje Ci 349,00 zł

Masz pytania? +48 505 819 180

Szybka wysyłka

Bezpieczne zakupy

Olaplex

10 prostych kroków do zdrowych włosów

Poznaj jedyny, opatentowany system zauważalnej naprawy ekstremalnych uszkodzeń i zmień suche, łamliwe włosy w miękkie, lśniące i bardziej sprężyste!
Olaplex® to system składający się z 13 produktów, które użyte razem dają gwarancję zdrowych włosów. Cały proces oparty został na opatentowanym składniku aktywnym, który działa na poziomie molekularnym, aby skutecznie wykryć zniszczenia włosa spowodowane środkami chemicznymi, stylizacją termiczną czy uszkodzeniami mechanicznymi. Systemu Olaplex® możesz użyć w celu naprawienia uszkodzonych włosów lub skorzystać z usługi w salonie, gdzie dodany zostanie np. do koloryzacji, aby w pełni zabezpieczyć włosy przed uszkodzeniami.

Rozwiń więcej

System Olaplex® to rewolucja w świecie regeneracji i rekonstrukcji włosów. Zawiera opatentowany składnik tworzący nowe wiązania oraz chroniący i wzmacniający wewnętrzna strukturę włosa. Unikalna technologia skutecznie odbudowuje mostki dwusiarczkowe wewnątrz włosa, które ulegają zerwaniu lub zniszczeniu podczas zabiegów fryzjerskich, a także podczas codziennej stylizacji. To dzięki Olaplex® powstała nowa kategoria produktów zwana bond builders, która pozwala na bezpieczną stylizację czy farbowanie!

Olaplex - kosmetyki odbudowujące zniszczone włosy

W domu
Aby podtrzymać efekt profesjonalnego zabiegu, zastosuj pielęgnację Olaplex® w domu. Specjalnie dla Ciebie Olaplex® przygotował: odbudowującą włosy intensywną kurację Olaplex No.0, przedłużającą trwałość farby pielęgnację Olaplex No.3, delikatnie oczyszczający szampon Olaplex No.4 lub z dodatkiem fioletowego pigmentu No.4P dla włosów blond, odbudowującą odżywkę Olaplex No.5, skoncentrowany, stylizujący krem wygładzający Olaplex No.6, multifunkcyjny olejek Olaplex No.7, regenerującą maskę Olaplex No.8, intensywnie odżywiającą maskę Olaplex 4-in-1 oraz nowość - ochronne serum do włosów Olaplex No.9 Bond Protector. Jako samodzielny zabieg pielęgnacyjny dla intensywnej kuracji zastosuj zestaw do pojedynczej aplikacji Olaplex No.1 i No.2.

Olaplex No.3 kuracja wzmacniająca i podtrzymująca efekt koloryzacji 100ml
-35%
Olaplex No.3 kuracja wzmacniająca i podtrzymująca efekt koloryzacji 100ml
Wysyłka w 24h
szt.
83,90 zł 129,00 zł
Olaplex No.4 Bond Maintenance szampon odbudowujący włosy 250ml
-36%
Olaplex No.4 Bond Maintenance szampon odbudowujący włosy 250ml
Wysyłka w 24h
szt.
83,20 zł 129,00 zł
Olaplex No.5 Bond Maintenance odżywka wzmacniająca włosy 250ml
-23%
Olaplex No.5 Bond Maintenance odżywka wzmacniająca włosy 250ml
Wysyłka w 24h
szt.
99,50 zł 129,00 zł
Olaplex Bond Maintenance zestaw odbudowujący | szampon No. 4, odżywka No. 5
-34%
Olaplex Bond Maintenance zestaw odbudowujący | szampon No. 4, odżywka No. 5
Wysyłka w 24h
szt.
169,50 zł 258,00 zł
Olaplex No.6 Bond Smoother odbudowujący krem stylizujący 100ml
-23%
Olaplex No.6 Bond Smoother odbudowujący krem stylizujący 100ml
Wysyłka w 24h
szt.
99,50 zł 129,00 zł
Olaplex No.8 Bond Intense Moisture Mask regenerująca maska do włosów 100ml
-37%
Olaplex No.8 Bond Intense Moisture Mask regenerująca maska do włosów 100ml
Wysyłka w 24h
szt.
99,50 zł 159,00 zł
Olaplex zestaw odbudowujący | kuracja No.0, kuracja No.3, szampon No.4, odżywka No.5
-26%
Olaplex zestaw odbudowujący | kuracja No.0, kuracja No.3, szampon No.4, odżywka No.5
Darmowa dostawa
Wysyłka w 24h
szt.
383,50 zł 516,00 zł
Olaplex No.7 Bonding Oil regenerujący olejek do włosów zniszczonych 30ml
-30%
Olaplex No.7 Bonding Oil regenerujący olejek do włosów zniszczonych 30ml
Wysyłka w 24h
szt.
99,50 zł 142,00 zł
Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Serum ochronne serum do włosów 90ml
-31%
Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Serum ochronne serum do włosów 90ml
Wysyłka w 24h
szt.
99,50 zł 144,00 zł
1
2
3
4

Profesjonalna pielęgnacja Olaplex® dostępna w salonie

Olaplex - pielęgnacja dostępna w salonie

W salonie fryzjerskim wykonasz profesjonalny zabieg z wykorzystaniem Olaplex No.1 i Olaplex No.2.Olaplex No.1 to skoncentrowany produkt, który rozpoczyna proces rekonstrukcji. Twój fryzjer doda go do mieszanki koloryzującej lub rozjaśniacza. Olaplex No.2 jest kontynuacją odbudowy włosów. Fryzjer stosuje go po każdej koloryzacji, ale też podczas strzyżenia czy innych usług w salonie.

 

Co to jest Olaplex?

To oryginalna, opatentowana substancja chemiczna, która tworzy i odnawia zniszczone wiązania we włóknach włosów. W procesie regeneracji włosów składnik aktywny Olaplex działa na poziomie molekularnym, wykrywając we włosach uszkodzenia i złamania spowodowane zabiegami termicznymi, mechanicznymi i chemicznymi. Olaplex rekonstruuje zniszczone mostki dwusiarczkowe włosów, czyniąc włosy silniejszymi, niż były wcześniej.

Jak powstał Olaplex?

Olaplex zaangażował do współpracy dwóch czołowych naukowców specjalizujących się w materiałoznawstwie i chemii, którzy nigdy wcześniej nie pracowali nad produktami do włosów – dr Erica Presslya oraz dr Craiga Hawkera. Dzięki świeżemu spojrzeniu na sprawę zespół ten stworzył odkrył składnik, łączący zniszczone wiązania włosa w czasie zabiegu chemicznego i po jego zakończeniu. W ten sposób powstał rewolucyjny produkt odbudowujący włosy, wolny od olejów i silikonów.

Na czym polega zabieg Olaplex?

Podstwowy, trzyetapowy proces obejmuje indywidualne działanie składnika aktywnego w celu naprawienia uszkodzonych włosów lub w połączeniu z zabiegiem fryzjerskim, podczas którego w pełni zabezpiecza włosy przed uszkodzeniami.

No.1 Bond Multiplier

No.1 Bond Multiplier to skoncentrowany pierwszy etap pielęgnacji włosów podczas farbowania lub rozjaśniania włosów w salonie. Odbudowuje uszkodzone więzy disulfidowe i rozpoczyna proces zapobiegania uszkodzeniom i naprawiania włosów.

No.2 Bond Perfector

No.2 Bond Perfector to drugi etap po pielęgnacji włosów w salonie, który nadal odbudowuje i przywraca wszelkie pozostałości połamanych wiązań, zapewniają najsilniejsze, najbardziej lśniące i najzdrowsze włosy.

No.3 Hair Perfector

No.3 Hair Perfector to kuracja wzmacniająca i podtrzymująca efekt koloryzacji - trzeci krok pielęgnacji w domu, który zapewnia ciągłą ochronę włosów przed uszkodzeniami.

Jakie kosmetyki wchodzą w skład pełnego systemu Olaplex?

Oprócz Olaplex No.1 Bond Multiplier, utrwalacza wiązań siarczkowych No.2 Bond Perfector i podtrzymującej kuracji No.3 Hair Perfector, w skład pełnego systemu wchodzi 8 produktów. Są to: Olaplex No.0 Intensive Bond Builder - intensywna kuracja odbudowująca włosy, Olaplex No.4 Bond Maintenance - szampon do włosów, Olaplex No.4P Bond Maintenance - neutralizujący szampon do włosów blond, Olaplex No.5 Bond Maintenance - odżywka do włosów, Olaplex No.6 Bond Smoother - odbudowujący krem stylizujący, Olaplex No.7 Bonding Oil - olejek odbudowujący i wygładzający włosy, Olaplex No.8 Bond Intense Moisture Mask - regenerująca maska do włosów oraz Olaplex 4-in-1 Bond Intense Moisture Mask - intensywnie odżywiająca maska do włosów.

Czy Olaplex można stosować podczas kuracji keratynowej?

System regeneracji wiązań Olaplex znakomicie działa z kuracjami keratynowymi. Jeżeli zastosujesz go w pierwszej kolejności, włosy będą jedwabiste, bardziej miękkie, błyszczące i mocniejsze. Włosy staną się również bardziej elastyczne i odporne na uszkodzenia. Ważne jest, aby przeprowadzić ten zabieg przed kuracją keratynową, ponieważ Olaplex penetruje włos od środka, wzmacniając go. Ze względu na fakt, że kuracja wygładza i zamyka łuski włosa, zalecane jest zastosowanie systemu regeneracji wiązań wcześniej. Pomoże to znacznie wzmocnić wewnętrzną strukturę włosów. W rezultacie włosy będą mocniejsze i zdrowsze, a kuracja keratynowa da jeszcze lepszy efekt.

Co się stanie, jeśli przestanę stosować kurację Olaplex?

Czy wiązania, które zostały odbudowane, w końcu się zerwą, co spowoduje łamanie się włosów? Nie. Nawet jeżeli całkowicie przestaniesz stosować kosmetyki do włosów Olaplex, zapewniona przez nie ochrona będzie trwała.

Czy można stosować Olaplex No.2 jako samodzielny zabieg?

Tak! To znakomita, szybka i prosta kuracja dla każdego rodzaju włosów - bez w względu na to, czy są naturalne, czy zostały poddane zabiegom chemicznym. Jest znakomitym sposobem na wzmocnienie struktury włosów, uczynienie ich miękkimi i łatwymi w układaniu. Wystarczy zaaplikować na osuszone ręcznikiem włosy sporą ilość Olaplex No.2 Bond Perfector i przeczesać włosy grzebieniem. Pozostaw je na 5-10 min, po czym bez spłukiwania nałóż kolejną warstwę No. 2 Bond Perfector. Równo przeczesz włosy grzebieniem i pozostaw na kolejne 5-10 minut. Spłucz produkt, umyj włosy szamponem, nałóż odżywkę i stylizuj.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium