Builder Wax Spray wosk w aerozolu do włosów nadający satynowe wykończenie 250ml





Opis


Matrix Builder Wax Spray wosk w aerozolu do włosów nadający satynowo-matowe wykończenie
Wosk do włosów w aerozolu nadający fryzurze teksturę, dodający objętość i zapewniający satynowo-matowe wykończenie. Spryskaj włosy i przystąp do stylizacji. Formuła wegańska: bez składników zwierzęcych i ich pochodnych. Poznaj zachwycające połączenie nut zapachowych cytryny, konwalii oraz drzewa cedrowego.
Nuty zapachowe głowy: cytryna, nektarynka, jabłko. Nuty serca: konwalia, neroli, olejek LMR z aksamitki. Nuty bazy: drzewo cedrowe, bursztyn, piżmo.
Pojemność: 250 ml
Matrix Styling
Od doskonałego utrwalenia, gładkości i kontroli po niezwykłą objętość, kosmetyki Matrix oferują wszystko, czego potrzebujesz do stylizacji fryzury.
Puder do włosów Matrix Height Riser zapewnia natychmiastową objętość i teksturę.
Wosk w sprayu Matrix Builder Wax Spray dodaje objętości, tekstury i satynowego wykończenia.
Żel do włosów Matrix Controller Gel zapewnia mocne utrwalenie, jednocześnie nadając włosom błyszczący połysk.

Sposób użycia
Wstrząśnij przed użyciem. Spryskaj na suche włosy z odległości 20-30 cm. Aby uzyskać objętość unieś włosy i spryskaj je od nasady.