Masz pytanie? Zadzwoń!

(+48) 505 819 180 lub napisz na kontakt@friser.pl

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Promocje

Matrix

DLA KAŻDEGO RODZAJU WŁOSÓW. DLA WSZYSTKICH.

Total Results to profesjonalna pielęgnacja oferująca bogaty katalog produktów odpowiadających na zróżnicowane potrzeby włosów. Pielęgnacja koloru, zachowanie właściwego odcienia włosów, ekstremalna odbudowa, nawilżenie, objętość – to tylko niektóre z odpowiedzi Total Results na potrzeby konsumentów. Bez zbędnych obietnic. Tylko rezultaty. Totalne Rezultaty.

W portfolio Style Link znajdziesz produkty, które umożliwią Ci szybkie utrwalenie fryzury, nadanie super objętości, termoochronę, a także pasty modelujące uwielbiane przez kobiety i mężczyzn. Style Link. Baw się stylizacją bez ograniczeń!

Sprawdź nasze serie Matrix Total Results:

Matrix to profesjonalna marka fryzjerska założona w 1980 roku w Stanach Zjednoczonych przez Arnie Millera, człowieka, który zrewolucjonizował branżę fryzjerską.

Arnie Miller pragnął stworzyć markę, która da wszystkim fryzjerom poczucie wspólnoty i będzie inspirowana motto Matrixa:

Arnie sam był fryzjerem i głęboko wierzył, że każdy stylista powinien otrzymać odpowiednie wsparcie, produkty i edukację, aby móc w pełni rozwinąć swój talent i swój biznes. Dziś marka Matrix to globalna wspólnota, która zaprasza każdego fryzjera do swojej społeczności i sprawia, że każdy czuje się mile widziany. Matrix wierzy, że każdy powinien bawić się kolorem i swoją fryzurą. Tę zabawę umożliwia szerokie portfolio innowacyjnych i łatwych w użyciu produktów do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów marki.

Arnie Miller pragnął stworzyć markę, która da wszystkim fryzjerom poczucie wspólnoty i będzie inspirowana motto Matrixa:

Myśl o wartościach i zasadach, zgodnie z którymi żyjesz.

Uwierz w siebie, swoje zdolności i odkryj swój potencjał.

Marz, by stać się jak najlepszym fryzjerem.

Odważ się wprowadzić swoje marzenia w życie.

Jako najbardziej inkluzywna marka w branży fryzjerskiej, Matrix chce łączyć fryzjerów niezależnie od ich pochodzenia, wieku, doświadczenia i dać im to, co niezbędne dla pobudzenia ich kreatywności i rozwoju. W Matrix każdy jest mile widziany!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium