Kérastase Dermo-Calm zestaw kąpieli wzbogaconej 250ml oraz ampułek kojących 12x6ml





Opis
Działanie
Szampon do wrażliwej skóry głowy i suchych włosów. Dla osób które odczuwają dyskomfort skóry głowy, taki jak, np swędzenie, zaczerwienienie, mrowienie lub podrażnienia.
Skóra głowy to niezwykle rozwinięty a zarazem wrażliwy organ naszego ciała. Jest dużo cieńsza i bardziej wrażliwa niż skóra twarzy i narażona na negatywny wpływ podejmowanych przez nas działań, takich jak:
- promieniowanie UV
- suszenie i prostowanie
- medykamenty.
Kuracja kojąca dla wrażliwej skóry głowy. Formuła z zawartymi w niej składnikami działa odprężająco oraz łagodzi swędzenie skóry głowy. Niezwykle bogata w składniki aktywne formuła dla kompleksowego działania.
Rezultat
-Nawilżona, ukojona skóra głowy.
-Przywrócenie naturalnej równowagi skóry głowy.
-Miękkie, lekkie, sprężyste włosy.
Technologia
Kąpiel
-Olej z nasion drzewa tamanu - o właściwościach regenerujących i nawilżających. Łagodzi podrażnioną skórę głowy.
-Pirokton olaminy - znana z działania przeciwgrzybicznego i właściwości oczyszczających, substancja czynna łagodząca uczucie swędzenia.
-Gliceryna - molekuła wywodząca się z olejów roślinnych, znana z właściwości nawilżających. Nadaje skórze głowy miękkość i elastyczność.
-Pochodna Mentholu - zapewnia skórze uczucie świeżości.
Przebadany pod kontrolą dermatologiczną.
Ampułki
- PS 21 koi i łagodzi skórę głowy oraz pomaga chronić ją przed czynnikami zewnętrznymi.
- Ramnoza składnik stosowany w Zaawansowanych Badaniach L'Oreal dotyczących właściwości przeciwko starzeniu się.
- Kompleks AOX składający się z L-karnozyny, witaminy E oraz ekstraktu z Moringa.
Sposób użycia
Rozprowadzić niewielką ilość kąpieli Kerastase Specifique Bain Riche Dermo-calm na wilgotnych włosach. Myj włosy całymi dłońmi jednocześnie delikatnie masując skórę głowy. Jeżeli zachodzi taka potrzeba czynność można powtórzyć i pozostawić kąpiel przez kilka chwil na włosach. Dokładnie spłukać. Na mokre lub suche włosy zaaplikować ampułkę. Nakładać bezpośrednio na skórę głowy, przedziałek po przedziałku. Wmasować delikatnie preparat kolistymi ruchami w skórę głowy. Nie spłukiwać. Kuracja przeznaczona do stosowania 3 razy w tygodniu rano lub wieczorem przez okres 4 tygodni.
Pojemność
Kąpiel 250 ml
Kuracja 12 x 6ml - Opakowanie zawiera aplikator do ampułek
Dystrybutor
L'Oreal Polska Sp. z o.o.