Masz pytanie? Zadzwoń!

(+48) 505 819 180 lub napisz na kontakt@friser.pl

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Promocje

K18 Hair odbudowa włosów 

Misja K18

Bycie pionierem w odkryciach naukowych oraz dostarczanie unikalnych produktów do wszystkich rodzajów włosów, w każdym wieku.

10 lat badań
1 przełomowy peptyd

K18Peptide został opatentowany po przeskanowaniu i przeanalizowaniu 1242 dekapeptydów, który tworzy cały genom ludzkiej proteiny keratyny. Po ponad dekadzie badań odkryto unikalną sekwencję peptydów, która umożliwia odbudowę zniszczonych włosów, będących po zabiegach chemicznych i termicznej/mechanicznej stylizacji, oraz przywrócenie ich do ich oryginalnego, młodzieńczego stanu - peptyd K18.

 

K18 Hair profesjonalna, odbudowująca pielęgnacja włosów

 

 To jest biomimetyka w służbie włosów — leczy je już w 4 minuty.

K18 nie jest rozwiązaniem tymczasowym – to pierwszy produkt, który wykorzystuje naukę biomimetyczną do łączenia łańcuchów keratynowych, które zostały zerwane przez rozjaśnianie, farbowanie, zabiegi chemiczne, co w rezultacie zapewnia miękkie, gładkie, mocne włosy, które wyglądają i czują się jak nowe. Im bardziej zniszczone włosy, tym lepsze rezultaty.

Innowacja

K18 daje początek biomimetycznej pielęgnacji włosów, jako osobnej kategorii. Poprzez zmapowanie całego genomu ludzkiej keratyny i każdego z 1242 dekapeptydów, które go tworzą, istnieją podstawy do zmiany całej branży. Zaczyna się od K18, ale to jeszcze nie koniec.

 

[product id="4283,4284"]

K18 Hair innowacja, czas, dopasowanie, łatwość

Czas

K18, jako kuracja, działa w zaledwie 4 minuty (8 minut, jeśli łączysz ją z zabiegiem chemicznym). Nie mamy już czasu na 20-30 minutowe kuracje, ponieważ każda minuta, jaką mamy, ma znaczenie. Szybkość i efektywność zabiegów są teraz ważniejsze niż kiedykolwiek. K18 zapewnia nam jedno i drugie, w zalewie 4 minuty, zapewniając klientom piękne i zdrowe włosy.

Dopasowanie

K18 działa na wszystkich typach włosów i z wszystkimi zabiegami chemicznymi. Nie ma potrzeby zmiany formy zabiegu, dostawcy produktów czy dopasowania zabiegu w żaden inny sposób, niż dodanie do niego 4-8 minut. K18 jest przeznaczone dla wszystkich klientów, ponieważ wszyscy doświadczają niszczenia włosów podczas zabiegów chemicznych, stylizacji termicznej lub mechanicznej oraz przez czynniki środowiskowe.

Łatwość

K18 łatwo użyjesz przed zabiegiem chemicznym, aby wzmocnić włosy na tyle, by wytrzymały farbowanie, rozjaśnianie, trwałą czy inne środki stylizujące i natychmiast zregeneruje uszkodzenia włosów, które mogły powstać przy zabiegach. Przed zabiegiem pozostaw maskę na 4 minuty po umyciu włosów szamponem. Łatwo, szybko, efektywnie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium